Gösterilen sonuç sayısı: 3

Görüntüle 9 12 18 24

Endüstriyel patlamaya dayanıklı soketler çeşitli yüksek riskli yerlerde kullanılan özel kontrol ekipmanlarıdır. Tehlikeli gazların göründüğü yerlerde kullanılırlar. Elektrik devrelerini kontrol etmek için kullanılırlar. Kabuk alüminyum alaşımdan yapılmış ve içindeki elektrik bileşenleri tüm patlama yada dayanıklı tedaviler vardır. , Ve kıvılcım üretebilir tüm elektrik bileşenleri mühür, böylece dışarıdan tehlikeli gazlardan izole edilir. Yük gücü açısından, genel sivil soketlerin kablo konfigürasyon yükü nispeten zayıftır ve bunların çoğu nominal olarak 10A olarak derecelendirilir; 1.5mm2 Kablo, böylece güvenlik performansı endüstriyel soketlerinkinden daha düşüktür.

Endüstriyel Hidrolik ve Pnömatik otomasyon sistemlerinde kullanılan enerji bağlantı soketlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Tüm hidrolik valf ventil vana ve bobin grupları ile sorunsuz uyumu ve kaliteli yapısı ile tercih edilmektedir. Pnömatik sistemlerdeki bobinlere enerji sağlamak için tercih edilen Soketler sızdırmazlık yapıları durum ledleri ve ısınmalara erimelere dayanıklı bağlantı yuvaları ile tercih edilmektedir.

Bobin enerji bağlantı soketleri farklı voltaj aralıkları ile bobin ve valflerinize kolayca entegre olabilmektedir 12V soket, 24V soket, 110V soket ve 220Volt soket seçeneklerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. bu bobin enerji bağlantı soketleri üzerinde yer alan durum ledleri valflerin enerjili olup olmadığını uzaktan izlemenize imkan sunar böylece enerji ölçümü yapmanıza gerek kalmaz.

Bobin Enerji Bağlantı Soketi Çeşitleri ve Fiyatları

Bobin enerji bağlantı soketleri kaliteleri, voltajları ve özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahip olabiliyor Hidrolik Pnömatik Market / Soketler kategorisinde bulunan Universal soketler tüm pnömatik ve hidrolik sistemler ile sorunsuz olarak entegre olabilirler onlarca çeşit bobin enerji bağlantı soketi ile sisteminize uygun olan modellere en iyi fiyatlar ve kargo avantajlarının yanı sıra Kredi kartına taksit imkanları ile de satın alabilirsiniz.

Pnömatik Bobin Valf ve Ventil Enerji Bağlantı Soketi

Endüstriyel otomasyon sistemleri, seri imalat makineleri, üretim tesisleri ve atölyelerde kullanılan pnömatik sistemlerdeki valf veltil vana ve bobinleri enerjilendirmek için kullanılan soketler 12Volt 24Volt 110Volt ve 220Volt olmak üzere farklı voltaj aralıklarında üretilmektedir. Üzerindeki vida sayesinde bobin ve valfe sabitlenerek titreşimlerden etkilenmez hareket kesintileri ve temassızlığı engelleyerek sürekli çalışma performansı sunarlar.

Hidrolik Bobin Valf ventil Enerji Bağlantı Soketleri

Valf ve ventil gurubundan hidrolik sıvının geçmesini sağlayan bobinler üzerine monte edilen bu soketler yüksek dayanıklılık sızdırmazlık ve uzun ömürlü oluşları ile tercih edilmektedir 12 volt 24Volt 110V 220Volt AC ve DC modelleri bulunan enerji bağlantı soketleri hidrolik Pres, Kalıp, Lift, Asansör, Yükseltme, Kesme ve Bükme Makineleri ile dış ortamda çalışan Kepçe Ekskavatör, Vinç, Mobil vinç, Beton Vinci, Forklift gibi araçlarında bobinlerine tam uyum sağlamaktadır.